Glasvezel Er zijn 12 producten

In deze categorie vind u glasvezel accessoires

per pagina

  • Glasvezelkabel set GROEN voor onder andere de FRITZ!Box 5530 AONDeze glasvezelkabel set GROEN bestaat uit 1 glasvezelkabel van 2 meter en een koppelblokje. Deze kun je gebruiken voor veel soorten FTTH (Fiber to the Home) glasvezelmodems, waaronder de FRITZBox 5530 en Draytek F-modellen voor...

    € 19,50 incl. BTW
    Op voorraad
  • Glasvezelkabel set BLAUW voor de FRITZ!Box 5530 AONDeze glasvezelkabel set BLAUW bestaat uit 1 glasvezelkabel van 2 meter en een koppelblokje. Deze kun je gebruiken voor veel soorten FTTH (Fiber to the Home) glasvezelmodems, waaronder de FRITZBox 5530 en Draytek F-modellen voor glasvezel. Bij een...

    € 19,50 incl. BTW
    Op voorraad
  • Glasvezel koppelblok BLAUW (2 x SC/UPC)Met dit koppelblok is het mogelijk om een glasvezelkabel met een grote BLAUWE aansluiting (SC/UPC) te koppelen op de BLAUWE aansluiting in uw glasvezelaansluitpunt (Fiber Termination Unit (FTU)).Gezien dit een fragiel en kwetsbaar product is, kan deze niet...

    € 5,00 incl. BTW
    Op voorraad
  • Glasvezel koppelblok GROEN (2 x SC/APC)Met dit koppelblok is het mogelijk om een glasvezelkabel met een grote GROENE aansluiting (SC/APC) te koppelen op de GROENE aansluiting in uw glasvezelaansluitpunt (Fiber Termination Unit , afgekort FTU).Gezien dit een fragiel en kwetsbaar product is, kan...

    € 5,00 incl. BTW
    op voorraad
  • Glasvezelkabel set compleet (BLAUW en GROEN) voor onder andere voor de FRITZ!Box 5530 AONWeet u niet welke glasvezelkabel u nodig heeft om uw Fiber to the Home FTTH glasvezelmodem, zoals de FRITZ!Box 5530 AON, aan te sluiten? Kies dan voor deze complete set die beide soorten kabels en de...

    € 39,00 incl. BTW
    op voorraad
  • Aangekondigd Met deze Small Form-factor Pluggable (SFP) module is de FRITZ!Box 5530 geschikt voor passieve GPON-glasvezelnetwerkaansluitingen.De XGS.PON module is nog niet leverbaar.Als u een MediaConverter heeft, overweeg dan de aanschaf van de FRITZ 4060 router. Weet u niet zeker welk type...

Toont 1 - 6 van de 12 items