Glasvezelkabel-set compleet (BLAUW en GROEN)

Glasvezelkabel set compleet (BLAUW en GROEN) voor onder andere voor de FRITZ!Box 5530 AON

Weet u niet welke glasvezelkabel u nodig heeft om uw Fiber to the Home FTTH glasvezelmodem, zoals de FRITZ!Box 5530 AON, aan te sluiten? 
Kies dan voor deze complete set die beide soorten kabels en de bijbehorende koppelblokjes bevat. 
Deze kabelsets zijn geschikt voor AON en GPON modems met geschikte optics: FRITZ!Box 5530, Draytek F-modellen (Fiber), Huawei, Genexys, etc.

Kijk op uw glasvezelkastje en check welke kleur het aansluitpunt heeft, kies de kabel met die kleur. 
De FRITZBox zelf heeft altijd de groene kleur, het gaat dus om de andere zijde van de kabel. 
De glasvezelkabel heeft een lengte van 2 meter. 

Product highlights

• 1 x glasvezelkabel met BLAUWE aansluiting (LC/APC - SC/UPC)
• 1 x glasvezelkabel met GROENE aansluiting (LC/APC - SC/APC)
• 1 x koppelblokje BLAUW (2 x SC/UPC)
• 1 x koppelblokje GROEN (2 x SC/APC)


  Waarom bestellen bij FritzShop?

  ✓ Gratis verzending vanaf € 30,00
  ✓ Voor 17.00 besteld, morgen in huis
  ✓ Technische helpdesk voor al je vragen
  ✓ 14 dagen bedenktermijn

 

Meer details

GVSet-BlauwGroen

Nieuw product

op voorraad

39,-
€ 32,23 excl. btw

 

Maak dit product completer met:
Productpresentatie

Weet u niet welke glasvezelkabel u nodig heeft om bijvoorbeeld de FRITZ!Box 5530 AON aan te sluiten? De set compleet bestaat uit:

  • 1 x Glasvezelkabel BLAUW van 2 meter met een voor onder andere de FRITZ!SFP AON-module geschikte aansluiting (LC/APC) een grote BLAUWE aansluiting (SC/UPC)
  • Koppelblokje BLAUW (2 x SC/UPC)
  • 1 x Glasvezelkabel GROEN van 2 meter met een voor onder andere de FRITZ!SFP AON-module geschikte aansluiting (LC/APC) een grote GROENE aansluiting (SC/APC)
  • Koppelblokje GROEN (2 x SC/APC)
  • Het betreft Singlemode Simplex kabels
  • De koppelblokjes worden geleverd zonder vleugels zodat ze altijd passen

Belangrijke aanwijzigingen
  • Let op: een glasvezelkabel is van ... glas. Deze moet je dus niet buigen zoals een stroom- of netwerkkabel, dan gaat hij kapot!
  • Let op: door een glasvezelkabel gaat licht. Kijk niet in de aangesloten kabel, u kunt ernstige schade aan uw ogen krijgen en blind worden

Inhoud van de set:
  • 1 x Glasvezelkabel met een GROENE- en BLAUWE aansluiting (LC/APC - SC/UPC)
  • Koppelblokje BLAUW (2 x SC/UPC)
  • 1 x Glasvezelkabel met GROENE aansluitingen (LC/APC - SC/APC)
  • Koppelblokje GROEN (2 x SC/APC)
  • Lengte glasvezelkabel: 2 meter

ArtikelnummerGVSet-BlauwGroen
Klanten die dit product aangeschaft hebben kochten ook...