Glasvezel patch cover TK01 incl. SC-APC/SC-PC glasvezelkabel Bekijk groter

Glasvezel patch cover TK01 incl. SC-APC/SC-PC glasvezelkabel

Glasvezel patch cover TK01 incl. SC-APC/SC-PC glasvezelkabel

Deze glasvezel patch cover TK01 incl. SC-APC (GROEN) / SC-PC (BLAUW) glasvezelkabel bestaat uit 1 patchcover voor een TK01 grondplaat met daarin gemonteerd een GROEN koppelblokje en een glasvezelkabel voorzien van GROENE SC-en BLAUWE SC-connector. Deze kun je gebruiken voor veel soorten FTTH (Fiber to the Home) glasvezelmodems, waaronder de FRITZBox 5590 XGS-PON voor glasvezel.
Bij een FRITZBox 5590 XGS-PON sluit je de glasvezelkabel met de BLAUWE zijde aan op de FRITZBox, en met de GROENE zijde en het GROENE koppelblokje in de patch cover TK01 welke op de TK01-grondplaat van het glasvezelaansluitpunt (Fiber Termination Unit, afgekort FTU) wordt geschoven.

Voor AON

Voor de FRITZ!Box 5530 / 5590 AON: zie de uitgebreide omschrijving.

Gezien dit een fragiel en kwetsbaar product is, kan deze niet worden geretourneerd.

Product highlights

• Glasvezel patch cover TK01
• Glasvezelkabel SC-APC (GROEN) / SC-PC (BLAUW) connector


  Waarom bestellen bij FritzShop?

  ✓ Gratis verzending vanaf € 30,00
  ✓ Voor 17.00 besteld, morgen in huis
  ✓ Technische helpdesk voor al je vragen
  ✓ 14 dagen bedenktermijn

 

Meer details

FTU-TK01-Cover-SC_APC-SC_PC

Nieuw product

op voorraad

15,-
€ 12,40 excl. btw

 
Productpresentatie

Deze glasvezel patch cover TK01 incl. SC-APC (GROEN) / SC-PC (BLAUW) glasvezelkabel bestaat uit 1 patchcover voor een TK01 grondplaat met daarin gemonteerd een GROEN koppelblokje en een glasvezelkabel voorzien van GROENE SC-en BLAUWE SC-connector. Deze kun je gebruiken voor veel soorten FTTH (Fiber to the Home) glasvezelmodems, waaronder de FRITZBox 5590 XGS-PON voor glasvezel.
De FRITZBox 5590 XGS-PON is geschikt voor glasvezel type XGS-PON (passief). De FRITZBox 5590 XGS-PON heeft een SFP XGS-PON aansluiting (SC/UPC) en wordt geleverd met een aansluitblokje aan de FRITZ-zijde. De BLAUWE aansluiting van de glasvezelkabel past daarop. Het andere einde van de glasvezelkabel (GROEN, type SC/APC) wordt aangesloten op het ingebouwde GROEN koppelblokje (2 x aansluiting SC/APC) in de glasvezel patch cover TK01, welke op het glasvezelaansluitpunt (Fiber Termination Unit ofwel FTU) met een TK01-grondplaat kan worden geschoven.

Let op: de FRITZBox 5590 XGS-PON is geschikt voor glasvezel type PON (passief).

Wat voor type glasvezelverbinding je hebt is helaas niet te bepalen op basis van je abonnement, provider of apparaat.
Raadpleeg je provider, kijk naar je glasvezelpunt en met een set met beide typen kabelsets heb je meer zekerheid. 

Voor AON

De bijgeleverde glasvezelkabel past niet op de FRITZ!Box 5530 AON / 5590 AON, bestel daarom deze erbij: Glasvezelkabel set GROEN

Details:
  • Glasvezel patch cover TK01 incl. SC-APC/SC-PC glasvezelkabel 

Belangrijke aanwijzigingen:
  • Let op: een glasvezelkabel is van ... glas. Deze moet je dus niet buigen zoals een stroom- of netwerkkabel, dan gaat hij kapot!
  • Let op: door een glasvezelkabel gaat licht. Kijk niet in de aangesloten kabel, u kunt ernstige schade aan uw ogen oplopen!
  • Let op: glasvezelkabels zijn fragiele producten, wij testen kabels voor levering en we nemen glasvezelkabels niet terug na aankoop. 

Leveringsomvang:
  • Glasvezel patch cover TK01
  • Glasvezelkabel SC-APC (GROEN) / SC-PC (BLAUW) connector